Sony Digital Cinema ile 4K'ya neden geçilmeli?

2K yerine 4K'yı tercih etmek için en önemli 5 neden

Fark çok açık: 4K Dijital Sinema projeksiyonu, sıradan 2K sinema projektörlerinden dört kat daha fazla ayrıntı sunar. Sony olarak yalnızca 4K Dijital Sinema projektörleri üretiyoruz, çünkü bu projektörlerin daha iyi görüntü verdiğini biliyoruz. TV'lerden tabletlere tüm dünya 4K'ya geçiyor. İzleyicilerinize daha azını vermeyin.

2K yerine 4K'yı tercih etmek için en önemli 5 neden

1. 4K şu anda gerçekleşiyor

2K dijital projektörler aslında 
yüksek tanımlı TV görüntüsünün yansıtılmasından ibarettir

Christopher Nolan, Hollywood film yönetmeni

En yeni Ultra HD televizyonlar, 4K çözünürlükte ekrana sahip bilgisayarlar ve tabletler ile birlikte insanlar 4K görüntülere hızla alışıyor. TV yayıncıları şimdiden 4K TV yayını denemeleri gerçekleştiriyor ve daha birçok içerik sırada bekliyor. Sony'nin 4K çözümleriyle işinizi geleceğe hazır hale getirmeme riskini alabilir misiniz? 
 

2. İzleyiciler farkı görebilir

Büyük bir sinema ekranına yansıtılan 2K görüntüye yakından bakın. Pikselleri tek tek görebilirsiniz. Bu, sinema izleyicilerinin istemediği bir şeydir. 4K sayesinde izleyicileriniz pikselleri unutur ve hikayeye odaklanır. 
 

3. Dünya dolusu 4K içerik

İzleyicilerinize sunabileceğiniz birçok seçenek bulunuyor. Sony 4K ile çekilen, dağıtılan ve yansıtılan filmlerin (spor, canlı konser, opera ve bale gibi diğer özel içeriğin yanı sıra) sayısı günden güne artmaktadır. 
 
 
 
   00:56             01:00      
 
 

 

 
 

 

4. Her büyüklükten sinemalar için 
eksiksiz bir 4K çözümü

4K, küçük bağımsız salonlardan büyük çok katlı sinemalara kadar her sinema ekranında harika görünür. Sony'nin eksiksiz 4K projektör ailesi, her sinema salonunda harika sonuçlar sunuyor. Unutmayın: Sony 4K, dijital güvenlikten 3D, sinema salonu yönetimi ve yüksek kare hızları için en yeni teknolojilere kadar her alana yayılan eksiksiz bir projeksiyon sistemidir.

 

 

5. 4K bizi heyecanlandırıyor

Bir yerden sonra insanlar 
tüm içeriğin 4K olmasını bekleyecek. Yeni no
rm bu olacak.

Basso Hanno, 20th Century Fox Baş Teknoloji Sorumlusu

Sony olarak sinema izleyicilerine kayıpsız 4K deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Ancak bu, hikayenin yalnızca bir bölümü. Film yapımcılığı, TV prodüksiyonu ve ev eğlencesine uzanan uçtan uca 4K vizyonumuzla boy ölçüşebilecek ikinci bir isim bulunmuyor.